کتب آیت الله صادق شیرازی در نمایشگاه قرآن!
تاريخ : پنج شنبه 19 تير 1393 | | نویسنده : گمنام

نمایشگاه قرآن که چندروزی است در استان قم شروع به کار کرده است این بار شاهد حضور کتبی از صادق شیرازی، روحانی منحرفی است که تلاش ها و فتواهای زیادی در جهت انحراف شیعه و اختلاف افکنی میان شیعه وسنی از خود به یادگار گذاشته است.

شبکه اطلاع رسانی دانا نوشت: این روزها در حالی دومین نمایشگاه قرآن  و عترت در ساختمان ناشران قم در حال فعالیت است که در عین ناباوری شاهد عرضه پررنگ کتاب های صادق شیرازی از سوی غرفه داران این نمایشگاه هستیم که به نظر می آید با رسالت اصلی این نمایشگاه فاصله های زیادی دارد.
 
صادق شیرازی که رهبری جریان انحرافی را بر عهده دارد علاوه بر رفتار و مواضع تند نسبت به انقلاب با فتواهای انحرافی باعث مخدوش شدن چهره شیعیان در جهان و اختلاف شیعه و سنی شده است، البته نگاه باز و به اصطلاح آزاداندیشی مسئولان وزرات فرهنگ و ارشاد به همین جا ختم نمی شود به طوری که در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران نیز مشابه این اتفاق رخ داده بود و مرکز نشر فرقه انحرافی شیرازی حضور پر رنگ در آن داشت.
 
جای بسی تاسف است که در نمایشگاه قرآن آن هم در مرکز تشیع جهان اسلام چنین کتب منحرفی به معرض نمایش و عرضه در آید و باعث تحکیم روند ورود کتب انحرافی به مراکز شیعه شوند.